CepFonX@outlook.com

CepFonX Türkiye Teknolojik Yardım Platformu

Bizi takip edin & Yenilikleri Kaçırmayın!

Telif Hakları Hakkında Tutumumuz

Telif Hakkı

"Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. "

Sitemiz "uyar ve kaldır" prensibi ile hareket etmektedir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen yazılım sahipleri " Krsdasr25@gmail.com " adresine mail atarak bildirimde bulunabilirler. İçerik İncelenerek en kısa sürede yayından kaldırılır.


Yasal Tebliğ
Siteden indirmiş olduğunuz programın/programların kullanımı ile ilgili tüm sorumluluk kullanıcıya aittir. Şirket sahiplerinin bu dosyaları indirmesi tamamen yasaktır. Lisans ile ilgili oluşabilecek tüm yasal ve yasal olmayan sorunlar, sistemde oluşabilecek sorunlar ve hatalar tamamen kullanıcı hatası olup tüm yükümlülükler yazılımı kuran ve kullanan kişiye aittir. Kurulum dosyasını bilgisayarına indiren bir kişi bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır ve paylaşım yapanlara ait hiç bir sorumluluğun olmadığını peşinen kabul etmiş sayılır. 

Web sitemiz kişilik haklarına saygılı olmayı hedef edinmiştir.Sitemizde yazacağınız tüm yorumların sorumluluğunun yalnızca size ait olduğu kabul etmiş sayılırsınız. Küfür,argo,aşağılayıcı ve siyaset gibi kargaşaya neden olucak tüm yazılar yasaktır. Yorum yaptığınızda bunları kabullenmiş sayılırsınız.

CepFonX için yardımcı olun! Bizi Sosyal Medyada Paylaşın
Yazılarımızdan Hemen Haberdar Olun!