CepFonX@outlook.com

CepFonX Türkiye Teknolojik Yardım Platformu

Bizi takip edin & Yenilikleri Kaçırmayın!

21 Ağustos 2016 Pazar

iPhone 7 [Satın Al] Türkiye Çıkış Tarihi Belirlendi!

İPhone 7’nin çıkış tarihi için sızıntılar dikkat çekici.bu raporlara göre yeni Apple akıllı telefonu iPhone 7 için çok fazla beklemeyeceğiz.

Apple’ın merakla beklenen akıllı telefonu iPhone 7 için yeni bilgiler,dedikodular ve haberler gelmeye devam ediyor.
7 Eylül’de tüm dünyaya tanıtılacak olan iPhone 7 için seçilen çıkış tarihi de ortaya çıktı. Önceki dedikodulara göre 16 Eylül’de satışa çıkacağı düşünülüyordu.
Bu Sefer iPhone 7 İçin Kanıtlar Güçlü
Raporlara göre stoklanma tarihi 9 eylül olan ürünü almak içinse 23 eylüle kadar beklememiz gerekiyor.tabi nu raporlar haftalık olarak bile yeniden düzenlenebiliyor o yüzden emin değiliz ancak yine de elimizde çıkış tarihi mevcut diyebiliriz.
Etiketler: İphone 7 çıktı mı? ,iphone 7 ne zaman çıkar,iphone 7 satın al,iphone 7 özellikleri,iphone 7 apple mi?,İphone 7 ilk çıkan ülke hangisi,iphone 7 mi 7s mi?,İphone mi samsung mu?,İphone hazırlıkları,iphone 7 kutusu,iphone 7 kutu açılımı

Hiç yorum yok:
Write yorum

Web sitemiz kişilik haklarına saygılı olmayı hedef edinmiştir.Sitemizde yazacağınız tüm yorumların sorumluluğunun yalnızca size ait olduğu kabul etmiş sayılırsınız. Küfür,argo,aşağılayıcı ve siyaset gibi kargaşaya neden olucak tüm yazılar yasaktır. Yorum yaptığınızda bunları kabullenmiş sayılırsınız.

CepFonX için yardımcı olun! Bizi Sosyal Medyada Paylaşın
Yazılarımızdan Hemen Haberdar Olun!